Ontdek een centrum in jouw buurt

Buurtcentrum Maaltijden Douche Schoonheidssalon Wassalon
Buurthuis Sint-Jozef
Landjuwelenstraat 43 | 8000 Brugge | Tel. 050 33 60 55 | buurthuis@mintus.be | Openingsuren: maandag- en woensdagnamiddag van 14:00-16:30
Buurtcentrum De Dijk
Blankenbergse Steenweg 221 | 8000 Sint-Pieters | Tel. 050 31 03 27 | dedijk@mintus.be | Openingsuren:
Maandag: 13:30 – 17:00
Dinsdag : 09:00 - 11:00 | 13:00 – 17:00
Woensdag : 13:00 – 17:00
Donderdag 13:00 - 17:00
Buurtcentrum Den Heerd
Beekweg 8 | 8000 Brugge | Tel. 050 32 62 85 | denheerd@mintus.be | Openingsuren: 09:00 - 17:00
Buurtpaviljoen Den Breydel
Kennedypark | 8200 Sint-Andries  | Tel. 050 32 70 90 | Denbreydel@mintus.be | Openingsuren: 09:00 - 17:00
Buurtcentrum Ten Boomgaarde (LDC)
Ter Beke 29 | 8200 Brugge  | Tel. 050 32 78 40 | ldctenboomgaarde@mintus.be | Openingsuren: 09:00 - 17:00
Buurtcentrum d' Oude Stoasie
Venetiëstraat 1 | 8380 Zeebrugge  | Tel. 050 32 63 40 | oudestoasie@mintus.be | Openingsuren: 09:00 - 17:00
Buurtcentrum Sconevelde
Brieversweg 334 | 8310 Brugge  | Tel. 050 32 60 57 | Sconevelde@mintus.be
Buurtcentrum Levensvreugde
Lisseweegs Vaartje 43 | 8380 Lissewege | Tel. 050 32 62 80 | levensvreugde@mintus.be | Openingsuren: 09:00 - 17:00
Buurtcentrum Ter Leyen (LDC)
Kroosmeers 1 | 8310 Brugge  | Tel. 050 32 60 10 | Openingsuren: 09:00 - 17:00
Buurtcentrum 't Werftje (LDC)
Werfstraat 88 | 8000 Brugge | Tel. 050 32 60 50 | werftje@mintus.be | Openingsuren: 09:00 - 17:00
Buurtcentrum Meulewech (LDC)
Kosterijstraat 40 | 8200 Brugge | Tel. 050 32 70 91 | Meulewech@mintus.be | Openingsuren: 09:00 - 17:00
Buurtcentrum De Garve (LDC)
Pannebekestraat 33 | 8000 Brugge | Tel. 050 32 60 60 | degarve@mintus.be | Openingsuren: 09:00 - 17:00
Buurtcentrum Ten Hove (LDC)
Barrièrestraat 13 | 8200 Brugge | Tel. 050 32 78 90 | tenhove@mintus.be | Openingsuren: 09:00 - 17:00
Buurtcentrum 't Reitje (LDC)
Annuntiatenstraat 34 | 8000 Brugge | Tel. 050 32 60 95 | Reitje@mintus.be | Openingsuren: 09:00 - 17:00
Buurtcentrum De Balsemboom (LDC)
Ganzenstraat 33 | 8000 Brugge | Tel. 050 32 78 80 | Balsemboom@mintus.be | Openingsuren: 09:00 - 17:00